Start

Rekrutacja

Studenci

Instytuty

Uczelnia

Współpraca

Szybka wyszukiwarka

 
 

Wypożyczalnia Międzybiblioteczna udostępnia zbiory Biblioteki PWSZ w Sulechowie innym bibliotekom oraz sprowadza z innych bibliotek materiały biblioteczne dla studentów i pracowników PWSZ w Sulechowie, których nie posiadają biblioteki zielonogórskie.

Wypożyczanie materiałów bibliotecznych ze zbiorów Biblioteki PWSZ w Sulechowie następuje na podstawie poniższych zasad:

  1. Prawo do korzystania z Wypożyczalni Międzybibliotecznej mają krajowe biblioteki naukowe, biblioteki pedagogiczne, wojewódzkie i miejskie biblioteki publiczne.
  2. Przy każdorazowym zamówieniu należy wysłać zamówienie drogą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.).
  3. Wypożyczalnia międzybiblioteczna Biblioteki PWSZ w Sulechowie wypożycza materiały biblioteczne na okres 1 miesiąca. W szczególnie uzasadnionych przypadkach Dyrektor Biblioteki, na wniosek wypożyczającego, może przedłużyć okres wypożyczenia.
  4. Wypożyczeniu nie podlegają materiały biblioteczne stanowiące księgozbiór podręczny, dzieła rzadkie i kosztowne, zbiory specjalne (normy, dokumenty elektroniczne) oraz czasopisma.

Sprowadzanie materiałów bibliotecznych z innych bibliotek (tylko w celu pisania pracy licencjackiej lub inżynierskiej oraz na potrzeby wykładowców) następuje na poniższych zasadach:

  1. Zamówienie na sprowadzenie dzieła czytelnik składa osobiście wypełniając rewers, jednocześnie zobowiązany jest dostarczyć informację na temat przygotowywanej pracy podpisaną przez promotora.
  2. Koszty związane ze sprowadzeniem materiałów ponosi uczelnia.
  3. Materiały biblioteczne sprowadzane drogą wypożyczeń międzybibliotecznych udostępnia się na czas określony przez bibliotekę wypożyczająca. Termin zwrotu dzieła wypożyczonego nie podlega prolongacie, chyba że biblioteka wypożyczającą wyrazi zgodę.

Pracownik prowadzący:

mgr Jadwiga Szwedo – Kustosz

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 683 528 382

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek:  9:00 - 16:00

logo PWSZ w Sulechowie

ul. Armii Krajowej 51
66-100 Sulechów

68 352 83 02

68 352 83 03
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.