Start

Rekrutacja

Studenci

Instytuty

Uczelnia

Współpraca

Szybka wyszukiwarka

 
 

 

Obowiązkowe spotkanie informacyjne w sprawie praktyk zawodowych dla studentów III roku Administracji - studia stacjonarne z Panią dr Grażyną Świątkowską odbędzie się 16 listopada 2016 r. w sali 4N o godz. 16.00.

Obowiązkowe spotkanie informacyjne w sprawie praktyk zawodowych dla studentów Turystyki i Rekreacji - studia stacjonarne z Panem dr Pawłem Czechowskim odbędzie się 21 listopada 2016 r. w sali godz. 220B.

- I rok TiR godz. 9.00

- II rok TiR godz. 12.15

- III rok TiR godz. 11.00

 

 

Dodatkowy termin egzaminu.

W dniu 23.04.2016 r. (sobota) o godz. 11.15 w sali 120 A, odbędzie się spotkanie w sprawie praktyk studenckich.

 

 

 

 

Wakacje to czas na zwiedzania świata,  na nowe doświadczenia, ale i też na beztroską zabawę. 

Zabaw się z nami! Zabierz sowę, wieloletni symbol naszej uczelni na wakacje, zrób zdjęcie, pokaż nam gdzie byliście i wygraj tablet. 

W myśl idei promocji ciekawości świata i aktywnego wypoczynku Rada Samorządu Studenckiego PWSZ w Sulechowie zaprasza do udziału w wakacyjnym konkursie fotograficznym "Sowa PWSZ Sulechów na wakacjach".

Regulamin konkursu - pobierz plik.

Przez semestr zimowy, w ramach umowy zawartej między  PWSZ w Sulechowie i Gminą Świdnica, studenci II roku kierunku Ogrodnictwo, specjalności  Kształtowanie Terenów Zieleni, pracowali nad projektami zagospodarowania terenów rekreacyjnych w Świdnicy przy ul. Mieszka I oraz przy zalewie świdnickim.

 

1 go czerwca 2015 w „Dzień Dziecka”, podczas tegorocznego XXVI Biegu Ulicznego im. Janusza Kusocińskiego, w imię wspólnej idei i dobrej zabawy wezwaliśmy wszystkich naszych studentów do wielkiego biegu, BIEGU PO WPIS. By dodać motywacji  wpisy, zaliczenia i inne korzyści na mecie dawali wykładowcy min. dr hab. Kuleczka Pola,  dr inż. Izabela  Wojewoda, mgr inż. Radosław Grech i mgr G. Fiedorowicz.

19 czerwca 2015 21:00 Projekt PWSZ

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych studentów oraz promując uczelnię wśród młodych ludzi, 19 czerwca w Clubie Muzycznym XDemon, pokazaliśmy co najlepszego mamy na naszej uczelni i dlaczego warto u nas studiować.

logo PWSZ w Sulechowie

ul. Armii Krajowej 51
66-100 Sulechów

68 352 83 02

68 352 83 03
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.